Hizmetlerimiz

Makine imalat ve üretim sektöründe makine modelleme önemli bir yer tutmaktadır. Makine modelciliği, makine ve diğer parçaların üretiminin ilk aşamasını oluşturmaktadır. Model parçalar malzeme tasarrufu, taşıma ve ambalaj kolaylığı, üretim rahatlığı, vb. birçok rahatlığı beraberinde getirmektedir. Bir model ile üretilecek olan parçaların detaylı bir şekilde incelenmesi, teknik ve detay resimlerinin hatasız çizilmesi, üretim için gerekli olan kalıp ve iş tezgâhlarının seçilmesi, işçi ve öğrenci eğitim ve öğretim alanında çok kullanılmaktadır. Bunun yanında ambalaj ve paketleme sanayinde ön hazırlıkların yapılması, vitrin, sergi, fuar ortamları, iş siparişlerinde örnek numune, vb. birçok işlemlerde de kullanılmaktadır.

Ahşap Model

Müşterilerimizin isteği üzerine ahşap model yapımı, ahşap malzeme çeşitlerini (çam, gürgen, ıhlamur vs.) Kullanarak ve döküm adetlerine göre uygun malzeme çeşitlerini kullanarak hassas ölçülerde yapmaktayız..!

Alüminyum Model

Alüminyum model yapımı ahşap modellere göre daha sağlam ve döküm adeti yüksek parçalar için yapılmaktadır. Yapım aşamasında dolu haddeli malzeme kullanılarak üretim gerçekleştirilmektedir..!

Epoksi Model

Epoksi polyester gibi polimer bir bileşiktir. Kimyasal yapısı nedeniyle dayanıklı ve sertliği yüksek, dış etkenlere dirençli ve boyutları kararlıdır.

Strafor Model

Ucuz maliyet ve kaliteli döküm yüzeyi elde etmek amaçlı kullanılan strafor malzeme ile sadece bir adet döküm yapılabilmektedir.

Döküm Model

Döküm kalıp imalatı diğer modellemelere göre daha sağlamdır. Firmamız bünyesinde uzman kadromuz tarafından yapılmaktadır. Kullanım yerine göre tercih sebebi olmaktadır.

Araldit Model

Araldit  model yapımı dişiden  erkek kalıp üretmek suretiyle, firmamız bünyesinde uzman kadromuz tarafından yapılmaktadır. Kullanılan malzemeler müşteri isteği üzerine  sürekli dökümlerde uygulanmaktadır.